Stephen King: Laurie
Když manželce zemře pes a jste Stephen King, tak napíšete povídku. Viz jeho tweet:
Several people have asked me about the dedication at the end of "Laurie," the story I posted. Vixen was my wife's dog. We all loved her, but she was a one-woman Corgi. A sweeter, gentler dog you'd never meet. She died early this spring. pic.twitter.com/QtWhu5sIOh
— Stephen King (@StephenKing) May 19, 2018
Povídka je to krátká, ve čtečce mi to ukazovala 44 stran, anglické oficiální PDFko z webu stephenking.com má 32 stran. Je o psovi. Logicky. O čem dál King píše si přečtěte – do zvládne i nevelký čtenář.

Hodnotit tuhle povídku nebudu. Na oněch několika desítka stránkách se děj moc nerozjede, i když základ by to byl solidní a šlo by ho rozvinout. Každopádně autorův styl je stále stejný (naštěstí) a mně se tahle krátká povídka moc líbila.
