Pořádná sbírka

RG na Kralickém SněžníkuPořádná sbírka všeho možného. O tom to dnes bude. Za těch posledních čtrnáct dní se toho stalo spoustu. Pořád se děje dál a dal…

Prvně jsem navštívil skautský tábor nedaleko Bezděkova, kde si skautky z Dobříše užívaly svých čtrnácti dní v přírodě. Každopádně to byla zajímavá zkušenost – vidět, jak se dělá tábor jinde, v jiném prostředí. Žádné podsady, žádný tekoucí potok… jiné. Zajímavé. :cheerful: Jedno panorama z tohoto tábora je také v Galerii.

Další víkend byl opět ve znamení cestování. Tentokrát jsem se nechal nečekaně umluvit k cestě na Kralický Sněžník. A tak mne čekal, po kratším nočním spánku, delší pochod. Cesta tam a zpět už je velká klasika. Takže, co mne tentokrát nejvíce zaujalo, to byl poutavý rozhovor o egu a dalších souvisejících věcech. Překvapivé je, že ten rozhovor trvá do teď. A protože bylo pěkně, sem tam jsem něco vyfotil.

Dneska při běhání: jednou jsem musel podlézat ohradník, pak kličkovat mezi kravinci v trávě a pak zase ohradník – tentokrát vrchem. Každopádně jsem se dneska při běhu nenudil… 😆

1 reakce na “Pořádná sbírka”

  1. Tak to se docela divím že jsi do nějakého „talíře“ v trávě nezahučel :cheerful: To máš zajímavou trasu na běh. A to panorama vypadá hezky, ale ve velkým rozlišení by to bylo hezčejší 😉 I když ta Václavova seč je taky pěkná :tongue:

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.